info@ipump.ir
02188319761
تهران - خیابان سعدی جنوبی ، کوچه ترابی گودرزی ، پاساژ عزیزی ، طبقه همکف ، پلاک 25و26

وقتی که محرک اولیه (موتور دیزل و یا محور توربین) به محور ژنراتور وصل شد، تنها کار که لازم است انجام شود روغن کاری بلبرینگ ها و بازرسی اتصال بین ذغال ها و کلکتور است. به ندرت خواسته می شود که سیم های ورودی ژنراتور جابه جا و یا عوض شود. زیرا در صورت اتصال غلط سیم ها، جهت میدان معکوس می شود. در صورتی که ژنراتور تحریک سر خود باشد، این معکوس شدن، خاصیت پسماند موجود در قطب ها را از می برد و ژنراتور حتی پس از اتصال صحیح سیم ها قادر به بارگیری نخواهد بود.


برای تولید پسماندی با جهت معین و یا در صورت ضعیف بودن پسماند، می توانید سیم پیچی میدان را به یک منبع ولتاژ جریان مستقیم مانند باطری وصل کنید. توجه داشته باشید که مغناطیس پسماند تولید شده در جهت مغناطیس پسماند قبلی باشد.

@image


ممکن است به طور اتفاقی خواسته شود که جهت جریان تولید شده توسط ژنراتورعوض شود. برای این کار تنها باید سیم های خروجی ژنراتور را برعکس کنید و از عوض کردن اتصال میدان پرهیز نمایید. معمولا سیم پیچی میدان مانند شکل به تخت کلم موتور متصل می شود تا در مواقع ضروری به سادگی جابه جا شود. در این صورت پس از انکه سیم های میدان در محل مذکور به درستی متصل شدند آن ها را جا به جا نکنید.

تماس با ما

تهران - خیابان سعدی جنوبی ، کوچه ترابی گودرزی ، پاساژ عزیزی ، طبقه همکف ، پلاک 25و26

  • 02188319761

شبکه های اجتماعی

طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2003-2015 Namayeshgah.com All rights reserved