info@ipump.ir
02188319761
تهران - خیابان سعدی جنوبی ، کوچه ترابی گودرزی ، پاساژ عزیزی ، طبقه همکف ، پلاک 25و26

FG Wilson بیش از پنجاه سال تجربه در تامین دیزل و مجموعه های ژنراتور گاز است. محدوده محصول ما از 6.8 تا 2.500 کیلووات ساعت است، شامل مجموعه های ژنراتور باز و بسته محسوب می شود که توان مصرفی اولیه و آماده به کار را از حالت آماده به کار خانگی، تا ماژول های قدرت با توانایی کارکردن به عنوان نیروگاه های کامل تامین برق به شبکه های ملی فراهم می کند.

برای نیازهای بیشتر چالش برانگیز، بخش تصمیم گیری برق FG Wilson به ارائه راه حل های سفارشی برای برآورده ساختن شرایط، زمان بندی و بودجه خاص خود، صرف نظر از پیچیدگی اختصاص داده شده است.

موقعیت جهانی ما در صنعت تولید انرژی به عنوان یک نتیجه از تخصص مهندسی ما و سرمایه گذاری مستمر در تکنولوژی های جدید و روش های تولید است. سرمایه گذاری اخیر 26 میلیون دلار برای مرکز پیشرفت مهندسی ما امکانات و اعتباربخشی ما را افزایش داده است. این مرکز همچنین دارای بزرگترین اتاق کاملا اتوماتیک اروپایی در اروپا می باشد که از لحاظ علمی و تحقیقاتی در زمینه آکوستیک و قابلیت های تست ارائه شده است. 5 میلیون دلار دیگر نصب یک خط مونتاژ جریان مداوم بود که برای بهینه سازی کارایی تولید و کیفیت محصول استفاده می شد.

با تولید جهانی در برزیل، چین، هند، ایالات متحده آمریکا و دفتر مرکزی شرکت در ایرلند شمالی، فعالیت های تولیدی ما بیش از 186000 متر مربع است که ما ظرفیت تولید بیش از 132000 مجموعه ژنراتور در هر سال را داریم.

با 370 نماینده مجاز که در بیش از 150 کشور کار می کند، تجربه جهانی و تخصص مهندسی ما، تضمین می کنیم که ما بهترین موقعیت را برای ارائه سیستم های تولید برق با هزینه ای موثر و پیشرفته در سراسر جهان داریم.

تماس با ما

تهران - خیابان سعدی جنوبی ، کوچه ترابی گودرزی ، پاساژ عزیزی ، طبقه همکف ، پلاک 25و26

  • 02188319761

شبکه های اجتماعی

طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2003-2015 Namayeshgah.com All rights reserved